Reklaminis skydelis


Istorija
2005
Pati projekto idėja kilo Estijoje, 2005 m. spalio mėnesį, kai buvo išleistas bendras Estijos-Kazachstano pašto ženklas „Medžiokliniai šunys“, kuriame buvo pavaizduotas kazachų kurtas ir estų skalikas.
Jau 2005 m. spalio 30 d. Kristiine sporto halėje, Taline, įvyko pirmoji šunų paroda, į kurią buvo kviečiami visi Estijos gyventojai – ir turintys augintinių, ir dar neturintys. Estijos Kinologų sąjunga padėjo surengti parodą, kurioje apsilankė daugiau nei 570 žmonių, o keturiose nominacijose varžėsi 160 skirtingų šunų. Organizatorius tai netgi nustebino, kadangi anksčiau parodos, kuriose būtų toks gausus dalyvių skaičius, nebuvo rengiamos. Labdarai buvo surinkta 23401 Estijos kronų, kurios buvo pervestos Parnu benamių šunų prieglaudai.
 
2006
Spalio 22 d. BIGBANK kartu su Estijos Kinologų sąjunga Taline surengė labdaringą šunų parodą „BIG Match Show“. Visos renginio pajamos buvo skirtos Tartu beglobių gyvūnų prieglaudai. Renginyje dalyvavo tiek dresuoti veisliniai šunys, tiek mišrūnai, kurie pirmą kartą dalyvavo parodoje. Bendras organizatorių tikslas - atkreipti dėmesį į beglobių gyvūnų problemas.
Parodoje apsilankė 800 žiūrovų, o keturiose nominacijose varžėsi 115 įvairių šunų. Labdarai buvo surinkta 17444 Estijos kronų. BIGBANK prisidėjo, paaukodamas 3431 Estijos kronų. Bendra surinkta suma - 20.875 Estijos kronų - buvo perduota Tartu benamių gyvūnų prieglaudai. Ši labdaringa akcija sulaukė nemažo žiniasklaidos susidomėjimo.
 
2007
2007 m. spalio 14d. BIGBANK kartu su Estijos Kinologų sąjunga Kristiine sporto halėje surengė jau tradicine tapusią labdaringą šunų parodą „BIG Match Show“. 2007 m. parodoje varžėsi 155 veisliniai šunys ir mišrūnai. Renginį aplankė 1000 žiūrovų.Pagrindiniu parodos laimėtoju tapo mišrūnas Murfis.

Lėšos, surinktos iš registracijos dalyvių įmokų, bilietų pardavimo ir lankytojų aukų, siekė 25678 Estijos kronų, kurias organizatoriai perdavė Võru ir Haapsalu benamių gyvūnų prieglaudoms.

„BIG Match Show“ tapo tradicine, kasmetine labdaringa šunų paroda.

 
2008

2008 m. spalio 18 d. BIGBANK jau ketvirtus metus iš eilės kartu su Estijos Kinologų sąjunga Talino Sporto halėje surengė labdaringą šunų parodą „BIG Match Show“.

 

Ketvirtąjį „BIG Match Show“ aplankė daugiau nei 800 žiūrovų, o parodoje dalyvavo rekordinis gyvūnų skaičius – 163 šunys. Juos vertino garbinga komisija (veterinaras Kadri Kääramees, šunų treneris Tiia Ariko ir instruktorius Haita-Maarit Zahharov), kurie vertino tiek keturkojų išvaizdą, tiek elgesį. 

Visos pajamos, kurios 2008 m. sudarė 25917 Estijos kronų, buvo pervestos Rakvere ir Kohtla-Järve benamių šunų prieglaudoms. Rakvere prieglaudoje tuo metu reikėjo nedelsiant pastatyti naują aptvarą ir suremontuoti stogą, o Kohtla-Järve prieglaudoje reikėjo lėšų augintinių higienai palaikyti. Kasmet didėjo ir žiniasklaidos susidomėjimas benamių gyvūnų problemomis.

 

2008 m. labdaros paroda "BIG Match Show" pirmą kartą įvyko ir Latvijoje - ją Rygoje, sporto komplekse "Keizarmežs", surengė Latvijos Kinologų federacija ir BIGBANK. Parodos metu surinkti 450 latų buvo skirti gyvūnų prieglaudai "Dzivnieku draugs".

 
2009

2009 m., jau penktąjį kartą iš eilės, buvo surengta labdaringa "BIG Match Show" paroda. Jubiliejinis renginys vyko spalio 11 d. Kristiine sporto halėje. Renginį aplankė apie 1000 žiūrovų, o varžybose dalyvavo net 204 keturkojai. Pagrindiniu laimėtoju tapo mišrūnas Džasperis. Šios parodos metu pavyko surinkti rekordinę 38819 Estijos kronų sumą Valga ir Viljandi (Estija) benamių šunų prieglaudoms. Valga prieglaudai itin stigo naujų dezinfekavimo lempų, o Vijandi prieglauda planavo iškloti gyvūnų boksus plytelėmis.

 

 

Be to, parodos metu buvo paskelbtas titulo „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“ laimėtojas, kuriuo tapo Oskar Sisas. Oskaras savo keturkojo draugo Simbos, paimto iš prieglaudos, gydymui išleido 40000 Estijos kronų.

 
2010

2010 spalio 17 d. pirmą kartą Lietuvoje, Vilniuje prie prekybos centro „Panorama“, surengtoje parodoje, kurią organizavo gyvūnų globos organizacija „Lesė" ir bankas BIGBANK, dalyvavo ir grynaveisliai augintiniai, ir protingi bei draugiški mišrūnai, kurie varžėsi skirtingose amžiaus (jauni šuniukai, suaugę šunys ir šunys veteranai) bei dydžio (virš ir žemiau kelių) kategorijose.Vykusioje parodoje „BIG Match Show" dalyvavo aštuoniasdešimt įvairiausių veislių šunų, iš kurių buvo atrinkti finalininkai iš skirtingų kategorijų. Parodoje apsilankė daugiau nei tūkstantis lankytojų. Varžytuvėse dėl geriausiojo augintinio titulo nugalėjo Berno Zenenhundas, vardu Gota su šeimininku Luku Burduliu.

 

Visos „BIG Match Show" parodos metu surinktos lėšos, daugiau nei 4000 Lt, buvo skirtos VšĮ „Lesė" savanorių globojamų augintinių gyvenimo sąlygų gerinimui, prieglaudos patalpų remontui bei gyvūnų infekcinių ligų prevencijai.Didžiausios Baltijos šalyse labdaringos visų veislių šunų parodos „BIG Match Show", vykusios 2010 m. spalio 17 d., titulas „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi" atiteko Algimantui Bakui iš Kauno.

Pats nelengvai besiverčiantis ir šiuo metu gyvenantis gerų žmonių jam suteiktame būste, p. Algimantas visas santaupas ir rūpestį skiria savo augintinei, senbernarei Bitei bei kitiems beglobiams gyvūnams.

2010 labdaros renginys „Big Match Show“ tuo pat metu vyko Latvijoje bei Estijoje. Parodos metu surinktos lėšos buvo skirtos organizacijoms, suteikiančioms prieglobstį beglobiams gyvūnams. Estijoje surinktos lėšos - 2022 EUR, atiteko gyvūnų globos organizacijai „Eesti Koeraomanike Selts“; Latvijoje surinktos lėšos - 1181 eurų atiteko gyvūnų globos organizacijai „Juglas suņu patversme“.

 
2011

2011-10-16 Vilniuje, įvyko antroji labdaringa visų veislių šunų paroda. „BIG Match Show" metu vyko varžybos tarp susirinkusių dalyvių – veislinių ir beveislių šunų, kurie skirtingose grupėse varžėsi dėl rėmėjų prizų. Galiausiai buvo išrinktas parodos geriausiasis – linksma trumpaplaukė mišrūnė su šeimininku Edvinu Kepežinsku. Į parodą susirinko bemaž 100 keturkojų, o didžiulėje „BIG Match Show" palapinėje nebuvo šalta nuo susirinkusių žiūrovų.

 

„Draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi" titulą pelnė Darius Starkevičius iš Kauno. Nugalėtojas neslepia nuostabos ir džiaugsmo. Jis teigia, jog gyvenimo būdu tapęs rūpinimasis beglobiais lydės jį visuomet.

Visos „BIG Match Show" surinktos lėšos skiriamos VšĮ „Lesė" savanorių globojamų augintinių gyvenimo sąlygų gerinimui bei voljerų įrengimui prieglaudos patalpose.

 
2012

2013 spalio 16 d. įvyko trečioji labdaringa BIG MATCH SHOW paroda. Renginyje buriavosi įvairiausio plauko keturkojai – nuo prabangių grynaveislių iki globos namuose gyvenančių gauruotų mišrūnų. Renginio metu netrūko gerų emocijų, pramogų.

 

Parodos metu surinktos lėšos, kurias aukoja renginio dalyviai bei žiūrovai, kaip ir kasmet atiteko gyvūnų globos organizacijai VšĮ „Lesė“. Organizacija didžiąją gaunamos paramos bei savanorių laiko dalį skiria 500 kv.m Kauno prieglaudos patalpų remontui. Nors patalpos pradėtos nuomoti dar dar praėjusiais metais – čia iki šiol vyksta intensyvūs darbai. .

„Mūsų tikslas nėra įkurti kuo daugiau prieglaudų, galinčių talpinti kuo daugiau gyvūnų, priešingai – siekiame, jog kiekvienas gyvūnas turėtų savo namus, kuriuose būtų mylimas ir aprūpintas. Vis dėlto kol kas realybė yra tokia, jog kasmet mūsų prieglaudose glaudžiasi vis daugiau beglobių, o jiems sutalpinti, privalome plėstis ir mes, – kalbėjo VšĮ „Lesė“ direktorė Vesta Aukštakalnienė.

 


Rėmėjai
Reklaminis skydelis Reklaminis skydelis Reklaminis skydelis Reklaminis skydelis